TIKLA ARA

Filmbox+ Paketi Kanal Listesi

Türksat KabloTV, Filmbox+ Paketi paketi abonelerinin izleyebilecekleri kanallar listesi, kanal numaraları aşağıda yer almaktadır.

Filmbox+ Paketi paketi ile yerli ve yabancı kanalları HD izleyebilir, Kablonet fiber internet ile birlikte tek faturada TV ve internet hizmeti alabilirsiniz.

  • Filmbox+ Uygulaması kapsamında aboneler (kampanyalı aboneliklerde kampanya fiyatları geçerlidir) ilk ay ücretsiz olmak şartıyla 7,99 TL/Ay sahip olacaklardır. Aboneler bu sayede Filmbox+ sitesine erişim için gerekli kullanıcı adı ve şifre ile giriş sağlayacaklardır. İlk ay ücretsiz olan paket her bir müşteri için sadece bir defaya mahsus geçerli olacaktır.
  • Filmbox+ Uygulaması kapsamında kullanım bedeli aylık olarak Abonenin Türksat faturasına eklenir. Hizmetin iptal ettirilmemesi halinde aylık 7,99 TL/Ay karşılığında her ay otomatik olarak yenilenecektir.
  • İlgili uygulamaya ait bedeller müşteri faturasına eklenir.
  • Erişim için gerekli olan kullanıcı adı ve şifre Aboneye SMS/e-posta yolu ile iletilir. Bildirimin yapıldığı andan itibaren ücretsiz süre ve faturalandırma başlayacaktır.
  • Türksat, Filmbox+ Uygulamasından kaynaklı sorunlardan sorumlu olmayıp oluşabilecek herhangi bir sorunda Filmbox+ sitesinde bize ulaşın kısmında yer alan adres ve numaralardan doğrudan Filmbox’a iletilmelidir.
  • Müşteri dilediği zaman Filmbox+ uygulamasını çağrı merkezi aracılığıyla veya Türksat İl Müdürlüklerine/Türksat Abone Ofislerine başvurarak iptal ettirebilir.


Kampanyalar