TIKLA ARA

GİZLİLİK POLİTİKASI


İnternet Sitesi Hakkında Sorumluluklar

Sitede yer alan bilgiler ve malzemeler, ürünlere ait olan görsel ve logolar Türksat Kabloya aittir.
Söz konusu ürünlere ait olan logo ve benzeri unsurlar; Türksat A.Ş.'nin izni olmaksızın, kullanılamaz. Sitenin reklam, ürün tanıtım, dizayn, text ve banner vb. gibi unsurları ise site yönetiminin iznine tabidir.


Sorumluluğun Sınırlandırılması

Bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle Türksat üçüncü şahıslara yönelik olanlar da dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.
Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, site yönetimi ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar. Firma bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri ve görsel unsurları; Türksat A.Ş.'nin istek ve talepleri durumunda müşterilere önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir.

Gizlilik ve Güvenlik

Bu metin bilgi güvenliği konusunda müşterilerimizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.
Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz gibi ve dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde, herhangi bir kampanya veya ürün talebinde bulunduğunuz taktirde sizden temin edilebilmekte olup, bunu bu sitede yer alan başvuru formları vasıtasıyla tarafımıza göndermektesiniz. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz tarafımızdan aktivasyon işleminin bitimine kadar korunmakta, ardından kayıtlarınız tamamen silinmektedir. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere kesinlikle verilmeyecektir.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin bilgilerinizin herhangi bir kimseyle paylaşmamanızın gerekliliğini bilerek, bu konuda çok hassas olduğumuzu vurgulamak isteriz. Ayrıca bu sitede herhangi bir parasal talep ve ticaret olmadığından ve hizmet taleplerinin ön başvuru mahiyetinde olduğundan dolayı sizlerden ticari banka ve kredi kart bilgilerini asla istememekteyiz. Kişisel bilgileriniz ise istediğiniz hizmet aktivasyonu sağlanana kadar geniş güvenlik önlemleriyle saklanıp, kısa bir süre sonra imha edilmektedir..

Kampanyalar