Liderliğin memnuniyetini yaşıyoruz

Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2021 (Achievement in Customer Excellence) Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 6. kez lideri oldu.

Sık Sorulan Sorular (S.S.S)

Kablonet (eski bilinen adıyla Uydunet) , Türksat Kablo olarak fiber altyapımızla sunduğumuz geniş bant internet hizmetlerine verilen genel addır.

KabloTV, Türksat A.Ş nin kendi altyapısıyla sağladığı HD(Yüksek Çözünürlük) ve 4K / UHD (Ultra Yüksek Çözünürlük) kalite ile sunduğu TV hizmetidir.

  • Kablonet abonesi olabilmeniz için telefon hattına ihtiyacınız yoktur.
  • Kablonet geniş bant internet çözümüdür.
  • Kablonet size ekonomik tarifeler ile abonelik imkanı sunar.
  • Kullandığın kadar öde İnternet aboneliği ile kullandığınız kadar ücret ödersiniz.
  • Abonelik süresince ücretsiz ve yerinde teknik servis imkanı vardır.
  • Mesafe sorunu yoktur. İnternet hızı, herhangi bir noktaya olan uzaklığınız ile bağlantılı değildir.
  • Stabil çalışan sistemiyle size kusursuz bir internet hizmet sunmaya çalışır.

0850 450 12 00 Numaralı Çağrı Merkezimizinden ya da hızlı başvur linkine tıklayarak işlemlerinizi profesyonel ekiplerimizin öneri ve destekleriyle hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Bu, binanızda Türksat Kablo’nun olduğu anlamına gelir ve Kampanyalar adresinde yer alan avantajlı tariflerimizden birini seçerek Kablonet abonesi olabilirsiniz. Hizmetiniz açıldıktan sonra faturalarınız iki ayda bir yerine tek fatura halinde (Analog KabloTV + Kablonet) aylık olarak adresinize gönderilecektir.

Sitemiz yetkili satış başvuru merkezidir. İlgili arıza ve sorunlarınız için 0850 804 4444 nolu çağrı merkezimizi 7/24 arayarak sorununuzu iletebilirsiniz. Servis taleplerinize en geç 5 saat içerisinde ve herhangi bir ücret talep edilmeden cevap verilecektir

Bilgi Çağına açılan anahtarların başında gelen internet, gelişen teknolojiyle birlikte yaşamın vazgeçilmez bir parçası olmuş, dahası bir seçenekten ziyade ihtiyaç haline gelmiştir. İnternet üzerinden yapılan veri trafiği izlenildiği takdirde görülecektir ki iletişim, ticaret, çalışma hayatı ve serbest zaman aktivitelerinin çoğu bu trafik üzerinden sağlanmıştır. Özellikle gelişen ve öğrenebilen akıllı ev sistemlerinin (SHS) verimli kullanılabilmesi, son dönemlerde büyük şirketlerin çalışanlarının çoğunu oluşturan home-office(evden çalışma) ve serbest zaman aktivitelerinin keyifle sürdürülebilmesi için evde internet yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Tüm bunları sorunsuz sürdürebilmek için Türksat A.Ş’ye bağlı tamamen yerli bir marka KABLONET (eski adıyla Uydunet) müşterilerine sorunsuz bir iletişim ağı sağlamayı kendisine prensip edinmiş ve bunu her sene aldığı ödüllerle de taçlandırmıştır. Kendi fiber altyapısı ile sağladığı 100 Mbps ‘e kadar indirme(download) hızı , yüksek upload(yükleme) ,düşük ping değerleriyle ve her yaşa ve kişiye hitap eden geniş yelpazedeki HD Televizyon Kanallarıyla KABLOTV hizmeti veren KABLONET internet, oyun, surfing ve yayıncılık deneyimlerinizi zirveye taşımanın anahtarı.

“Dünyayı internet ile, interneti Kablonet Dünyası ile keşfet!”

Hızlı İnternet

Milyonlarca kullanıcının yaptığı hız testi sonuçlarına göre Kablonet yüksek indirme/yükleme hızlarıyla kullanıcıların gözde tercihi olmaya devam ediyor.

Yüksek Hız Düşük Ping

Dünyanın en büyük oyun marketi Steam’e göre Türkiye’de online oyunlarda en iyi performansı Kablonet sunuyor. Yüksek bağlantı hızı ve düşük ping kalitesiyle oyuncuların gözde tercihi olmaya devam ediyor

Düşük Şikayet

Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği sikayetvar.com A.C.E Awards 2019 Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri sahiplerini buldu. KabloTV ve Kablonet dijital yayın ve internet kategorilerinin 4. kez lideri oldu.

Hızlı Başvuru