TIKLA ARA

Kablonet Arıza Sorgulama

Türksat Kablonet internet bağlantınızda herhangi bir sorun yaşıyorsanız, arızanızı sorgulayabilir ve teknik servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Türksat Kablonet internet arızasını 7/24 sorgulama yapabilmek ve iletişim kurabilmek için aşağıdan bilgi alabilirsiniz.

Kablonet Müşteri Hizmetleri Numarası

Türksat Kablonet internet bağlantınızda sorun yaşıyorsanız; 126 veya 0 850 804 44 44 Kablonet müşteri hizmetleri telefon numarasından yardım alabilirsiniz.

Arızanız bölgesel çapta değil ise en kısa sürede internet bağlantı sorununuzu çözmek için yardım alabilir, müşteri hizmetlerinden arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Arıza Sorgulama

Aşağıda bulunan Arıza Listesi bölümünden il ve paket seçimi yaparak; bölgenizde bulunan güncel arızaları internet üzerinden öğrenebilirsiniz.

Güncel Arıza Listesi

Kablonet Teknik Servis Bayileri

Kablonet internet arıza işlemlerinde size en yakın Türksat Kablo bayilerinden destek alabilirsiniz. Yeni abonelik kurulum, TV ve internet bağlantısı, modem değişimi, santral ve kablo kontrol işlemleri yapan Türksat Kablonet bayileri internet bağlantı problemlerinde sizlere yardımcı olabilir.

Aşağıda bulunan Türksat Kablo Bayileri bölümünden il, ilçe seçimi yaparak size en yakın Kablonet teknik servis bayisinin telefon, adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Türksat Kablo Bayileri

Kampanyalar