TIKLA ARA

Kota Sorgulama

Türksat Online İşlemler ile Kablonet internet kotanızı görüntüleyebilir, aylık ortalama indirme ve yükleme boyutlarını öğrenebilirsiniz.

Online İşlemler’e giriş yaptıktan sonra Kota Takip bölümünden Kablonet internet, Kabloses kullanım miktarlarını görüntüleyebilir, farklı bir pakete geçiş yapabilirsiniz.Uydunet Kota

Kablonet Kota Sorgulama


Kablonet İnternet Tarifeleri


TARİFE AÇIKLAMA
Kullandığın Kadar Öde Tarifeler Kullandığın kadar öde tarifesi için 0-1 GB arası ücretler her ay sabit olarak faturalara eklenir. Kullandığın Kadar Öde hizmetleri için aylık olarak ödenecek ücret, aynı hızın sınırsız tarifesini geçmemesi gerekmektedir. Tüm Kullandığın Kadar Öde hızlarında kullanılan her artı GB için (GB Sabiti * Kullanılan GB miktarı) kadar faturaya ekleme yapılır. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti faturaya yansıtılacaktır.
Kotalı Tarifeler Kotalı İnternet Tarifesi için tarifede belirlenen GB`lar için ücretler her ay sabit olarak faturalara yansıtılır. Kotalı hizmetler için aylık olarak ödenecek ücret, aynı hızın sınırsız tarifesini geçemeyecektir. Tüm kotalı hızlarda kullanılan her artı GB için (GB Sabiti x Kullanılan GB miktarı) kadar tutar faturaya eklenecektir. En son içinde bulunulan GB miktarı için kıst ücret uygulanmayacak olup tam GB ücreti alınacaktır. GB sabiti 0,51 TL/GB'dır.
Duran Kotalı Tarifeler Duran Kotalı İnternet Tarifesi için tarifede belirlenen ücretler her ay sabit olarak faturalara eklenir. Duran kotalı hızlarda tarifede belirlenen GB'a ulaşılınca internet hizmeti otomatik durdurulur ve sadece online.turksatkablo.com.tr adresine girişe izin verilmektedir. Duran kotalı tarifelerde GB aşım ücreti faturaya eklenmez.
Akıllı Sınırsız Tarifeler Akıllı Sınırsız Tarife sınırsız bir tarife olup kullanım miktarına bağlı olarak ek ücret talep edilmez. 00:00-19:00 saatleri arasında günün büyük bölümünde bağlantı hızları tarifede belirtilen hızlara yükseltilmektedir.
Sınırsız Tarifeler Sınırsız tarife kapsamında, kullanım miktarı ile ilişkili olarak herhangi bir hız düşüklüğü olmaz ve kullanım miktarına bağlı olarak ek ücret talep edilmez.
Simetrik Tarifeler Simetrik İnternet Tarifesi kapsamında, indirme ve yükleme hızı birbirine eşit olup kullanım miktarı ile ilişkili olarak herhangi bir hız düşürme söz konusu ile olamaz. Kullanım miktarına bağlı olarak ek ücret yansıtılmaz.Kampanyalar