TIKLA ARA

National Geographic NOW

Türksat KabloTV, National Geographic NOW Paketi paketi abonelerinin fiyatı ve pakete nasıl sahip olabilecekleri aşağıda yer almaktadır.

National Geographic NOW Paketi dünyanın en prestijli bilim, macera ve keşif, kanalının merak uyandıran belgesellerini Kablonet fiber internet ile birlikte tek faturada TV ve internet hizmeti alabilirsiniz.

  • National Geographic NOW paketi dünyanın en prestijli bilim, macera ve keşif kanalının merak uyandıran belgesellerinden oluşan geniş bir arşive sahip 100'lerce belgeselin yer aldığı bir pakettir. Paketi dilediğiniz yerden izleme seçeneği de bulunmaktadır.
  • National Geographic NOW paketi kapsamında müşteriler 11,99 TL/Ay karşılığında National Geographic NOW paketine erişim hakkına sahip olacaklardır.
  • National Geographic NOW paketi kapsamında kullanım bedeli aylık olarak Abonenin Türksat faturasına eklenir. Hizmetin iptal ettirilmemesi durumunda aylık 11,99 TL/Ay karşılığında her ay otomatik olarak yenilenecektir.
  • Nat Geo NOW uygulamasına KabloWebTV uygulamasından erişilebilmektedir. KabloWebTV uygulaması online işlemler şifresi ile kullanıla bilmekte olup, online işlemler için gerekli olan kullanıcı adı ve şifre https://online.turksatkablo.com.tr/ adresinden, Türksat Abone Ofislerinden, Türksat İl Müdürlüklerinden ve 0 850 8044444 numaralı çağrı merkezimizden temin edebilirsiniz.
  • Aboneler, National Geographic NOW uygulamasını KabloWebTV sitesinden, KabloWebTV uygulamasından ve interaktif kutuları üzerinden seyretme imkanı bulunmaktadır.


Kampanyalar