TIKLA ARA

S Sport Plus Paketi Kanal Listesi

Türksat KabloTV, S Sport Plus Paketi paketi abonelerinin izleyebilecekleri kanallar listesi, kanal numaraları aşağıda yer almaktadır.

S Sport Plus Paketi paketi ile yerli ve yabancı kanalları HD izleyebilir, Kablonet fiber internet ile birlikte tek faturada TV ve internet hizmeti alabilirsiniz.

 • S Sport Plus Uygulaması dünyanın en önemli spor organizasyonlarını ve liglerini hem canlı yayın hem de tekrar izle seçenekleriyle kullanıcılara sunan, internet üzerinden hizmet veren bir yayın platfromudur.
 • S Sport Plus uygulaması, kurulum ve ek bir cihaz olmadan, yayınlar doğrudan internet üzerinden, mobil uygulamalarla mobil cihazlarda ya da Smart TV uygulamalarıyla izlenebilir.
 • S Sport Plus Paketi kapsamında sunulan içerikler, https://www.ssportplus.com adresinden bilgisayarla, App Store ve Play Store’dan "S Sport Plus" uygulamasını indirerek tablet ve akıllı telefonlarla ve Smart TV uygulamaları, Android TV işletim sistemli Smart TV'ler ve media player cihazları, Apple TV ile ve Google Chromecast cihazları üzerinden izlenebilmektedir.
 • S Sport Plus uygulamasıyla, Premier Lig, La Liga, NBA, F1, UFC, Portekiz Ligi, NFL, Wimbledon ve ATP Tenis Turnuvaları gibi dünyanın önde gelen spor organizasyonlarını canlı yayın ve tekrar izle seçenekleriyle sizlere sunmaktadır.
 • S Sport Plus Uygulamasına yetkili noktalarımızdan yapacağıınız abonelik başvurusu sonrasında size SMS veya e-posta ile iletilecek olan aktivasyon kodunuz ve üyelik linki ile giriş sağlayabilirsiniz.
 • S Sport Plus Uygulamasından halihazırda S Sport Plus aboneliği bulunmayan tüm Türksat KabloTV müşterileri yararlanabilecektir. Turksat KabloTV müşterileri, S Sport Plus uygulamasına, Turksat KabloTV abonelikleri üzerinden ek bir servis olarak üye olup, S Sport Plus üyelik bedellerini de Turksat Kablo TV faturaları üzerinden ödeyebilirler. S Sport Plus Uygulaması kapsamında kullanım bedeli aylık olarak müşterilerin Türksat KabloTV faturalarına aktivasyon kodu ve üyelik linkinin gönderilmesi sonrasında yansıtılacaktır.
 • S Sport Plus Uygulaması kapsamında aboneler 17,99 TL/Ay karşılığında S Sport Plus sitesine erişim için gerekli kullanıcı adı ve şifre hakkına sahip olacaklardır. S Sport Plus Uygulaması, bu hizmetten taahhütsüz olarak yararlanacak müşteriler için, hizmetin iptal ettirilmemesi durumunda aylık 17,99 TL/Ay karşılığında her ay otomatik olarak yenilenecektir. S Sport Plus uygulaması Turksat Kablo TV müşterilerimize özel oluşturulan kampanyayla 12 ay taahhütle aylık 13,99 TL’lik sabit fiyat; 24 ay taahhütle aylık 11,99 TL’lik sabit fiyat garantisiyle hizmete sunulur.
 • Türksat, S Sport Plus Uygulamasından kaynaklı sorunlardan sorumlu olmayıp oluşabilecek sorunlar aşağıdaki iletişim kanalları üzerinden S Sport Plus Müşteri Hizmetleri Ekibine iletilmelidir.
  * www.ssportplus.com adresinde yer alan canlı destek ekibiyle 09:00 – 02:00 saatleri arasında bilgi ve destek alabilirsiniz.
  * destek@ssportplus.com eposta adresine eposta gönderebilirsiniz.
  * destek.ssportplus.com adresinde yer alan sıkça sorulan sorulardan aradığınız soruların yanıtlarına ulaşabilirsiniz.
 • Müşteri dilediği zaman S Sport Plus uygulamasını çağrı merkezi aracılığıyla veya Türksat İl Müdürlüklerine/Türksat Abone Ofislerine bizzat başvurarak iptal ettirebilir.


Kampanyalar